Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor input lag

Mám dotaz ohledně input lagu a přechodů barev. Ke to realné nebo spíše marketing obchodníků.
Jestli třeba lze poznat input lag 5ms a 20 nebo 15ms. To je přece rychlost a to někdo dokáže poznat? Nebo u přechodů barev 5ms 15ms atd. Dík za názory. Tn panel je sice rychlej, ale barvy nic moc. Lepší IPS.

99% lidi nikdy nepozna rozdil mezi input lagem 5 nebo 15ms (a to 1% keca), to same se tyce odezvy panelu - dnes je vse dostatecne rychle, a je egal jestli je to TN s 2ms nebo IPS s 5ms. Jsou dulezitejsi parametry, treba jestli je panel 8b nebo 6b+FRC, nakolik prosvita podsvetleni, jaky je maximalni jas (pokud chceme resit HDR - ktere ma smysl, pokud to panel zvlada), jake ma barvy a jak se meni dle uhlu z ktereho se divam, jestli umi freesync atd. atd.