Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem [C#] přidání více knihoven

Podle tohoto video návodu https://www.youtube.com/watch?v=x-KK7bmo1AM jsem přidal jednu knihovnu AForge.dll ale já potřebuji přidat více knihoven do projektu ve Visual Studiu víc něž jednu kterou tam mám viz příloha zkoušel už všechno co mě napadlo ale například toto přidat pod tu první knihovnu další samozřejmě pozměněnými proměněnými assemblyDatav , streamv

 using (var streamv = Assembly.GetExecutingAssembly().GetManifestResourceStream("QR_code_reader.DirectShow.dll"))
            {
                byte[] assemblyDatav = new byte[streamv.Length];
                streamv.Read(assemblyDatav, 0, assemblyDatav.Length);
                return Assembly.Load(assemblyDatav);

nic nepomáhá :-[ díky

No já jsem tento video návod našel na YouTube a pro jednu knihovnu mě to funguje ale když zkouším více knihoven tak mě to nefunguje ,abys rozuměl já to potřebují abych nemusel táhnou s programem i ty knihovny , tak tedy jak standardní způsob.
Project - Add Reference a jak dále? díky

Já to vím že to bude v programu exe a nemusím ty knihovny pořád kopírovat s tím programem. ILMerge s tím nemám žádné zkušenosti byl bych rád kdyby se to podařilo jak já to chci díky

poznámka: pro moderátory nebo admin proč mě nechodí upozornění na nový příspěvek!!