Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mys a klávesnicí idu jedine v biosu

Potrebujem poradit zapnem pc ide vsetko pohode na klavesnici svietia tie kontrolky aj na myske akonahle sa zacne nacitavat windows, tak sa mi to vsetko vypne a neide.Ide mi to jedine v biosu

Změna kategorie, původně: Software (host)
Změna předmětu, původně: mys a klavesnica (host)

Zkusil bych změnit nastavení legacy USB, ale je možné, že pak přestane fungovat i v biosu, záleží jak je to udělané, každý počítač to má jinak a někdy to nastavení platí i pro bios setup.
Každopádně pokud to začlo dělat aniž by se s počítačem cokoliv dělo (včetně třeba připojení něčeho do usb), je to divné, nebo aspoň u systémů, které znám by to divné bylo (w10 neznám a z toho, co jsem o něm a jeho aktualizacích četl by mě to u něj nepřekvapilo).