Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava bez GPU

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zdali by šlo složit nějakou sestavu a tedy jakou pouze do 10 000,- (měl bych k dispozici RX 570 , monitor a ostatní periferie nepočítám...) tak, aby zvládala nové hry alespoň na medium (fifa 20,..) Předem díky.

Na ddworld.cz prakticky nekompromisně před Intel procesory upřednosťuje AMD Ryzeny a to nehledě na cenové relaci (nevím, zdali mají nějakou dohodu nebo to mohu brát opravdu jako objektivní recenzi/názory) , každopádně i mně jsou sympatičtější. Co jsem se snažil hledat recenze atd.. vč. tedy ddworld.cz tak jsem došel k sestavě viz screen. Mám k ní ale nějaké dotazy: někde jsem se dočetl, že by základová deska nemusela podporovat Ryzen 3. generace bez nějakého updatu biosu,.. a že bych zde bez taktování nemusel využít plných 3200 MHz RAMky.. Předem díky moc za tipy/rady/názory.

-Zdroj tam máš 2x

-ten disk Adata má záruku jen 3 roky,
ten co jsem postnul já má 5 let a to při totožné ceně
- to samé platí pro zdroj, za 200Kč navíc máš záruku 5 let

- 9100F má o 21 procent vyšší výkon než 2200G

- pokud chceš AMD tak vem procesor alespoň Ryzen 5 1600,
v tom případě ta deska co jsi postnul může být,

podporované procesory v odkazu včetně potřebné verze biosu

https://www.asus.com/Motherboards/TUF-B450-PRO-GAMING/HelpDesk_CPU/