Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejdou spustit skoro žádné programy v pc

Dobrý den.
Dnes mi z ničeho nic nejdou pustit skoro žádné nainstalované programy ani instalačni soubory. Jde mi jen google chrome.

Po "spuštění" aplikace mi to ukazuje jen vedle šipky kolečko jako že se to načítá ale nic se dál nestane.

Nejdou mi přehrávače i další programy. Prosím o radu. Reinstal se mi po měsíci dělat nechce.

Os: Win 7

tak já nevím jakym programem. budu moc rád když mi nějaký program poradíte. jinak u mě není problém dnes reistalovat pc. takže to až tak neřešim. když bude problém přetrvávat tak místo hodiny řešení problému tak za hodinu mám čistý OS. jen vím že párkrát to byla jen prkotina kterou jsem za pomocí Vás vyřešil za pár vteřin.

Len technicka (alebo logicka) poznamka.

obnova systemu cca 48 hodin zpět.
adwcleaner - 12 detekcí. (predpokladam odstranene)
obnovil jsem znovu system a ne o 2 dny ale o 14 dní

Ked v OS bola skodna uz pred viac ako 14 dni, tak :
v prvom obnoveni po 48 h si ju odstranil (adwcleaner - 12 detekcí) a
v druhom obnoveni o 14 dní, si skodnu znova obnovil.

To nebol dobry postup. Musis cistit znova (host: Třeba Adwcleaner, MBAM, atd... )