Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM DISK

Ahojte kolegovia,

na WIN 10 mám k dispozícii 64Gb RAM a chcel by som ju čo najviac využiť.
Napadá ma RAM DISK - viete poradiť soft a čo do disku potom dať?

Dík,
Marek

kopol si si...well done!
poradil si...well done!

kolego, ak máš pocit, že je pod Tvoju úroveň na "takúto" otázku odpovedať, tak pokojne neodpovedaj,
slušne som sa spýtal, poprosil o radu, toť vsjo...