Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prihlasovanie notebook vs.tablet a iné

Dobrý deň,mám notebook lenovo a tablet huawei.Chcel by som sa opýtať v notebooku sa prihlásim do napr.uloz.to alebo fastshare.cz.Používam prehliadač google chrome v tablete aj notebooku.No a teraz existuje nejaká možnosť aby som sa nemusel v tablete znova prihlasovať do napr.fastshare alebo ulozto?Neviem čo s tým má synchronizácia,tú mám zapnutú,aj som prihlásený do svojho google účtu v tablete aj notebooku

Neviem čo robím zle,v notebooku som to nastavil.Klikol som vpravo hore na svoj profil,tam na Heslá-Ponúknuť uloženie hesiel-zap.Automaticky prihlasovať zap.a ano opýtalo sa ma či chcem heslo uložiť-ano.V tablete som otvoril prehliadač google,v pravo hore klik nastavenia-Heslá.....Automaticky prihlasovať aukladať heslá mám zap.Jaj tak to sa musím prihlásiť aj v tablete do napr.uloz.to a uložiť heslo aj tam v prehliadači a pri ďalšom navštívení stránky uloz.to na tablete sa nemusím znova prihlasovať