Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sony TV - Lagy

Zdravím,
před pár měsíci jsem si koupil Sony KD-55XG8596, pouštím si na ní filmy přes usb a každý film se seká skoro pravidelně po 10 minutách. Na starší tv vše jede normálně....

Zkoušel jsem VLC, Kodi a další všude stejný.

Mě jedině napadlo, že video se prostě načítá do cache po těch 10 minutách (a proto se to vždy sekne).

A moje otázka zní jde to nějak eliminovat pomocí nějakého nastavení??

Předem dík, za odpověď.

Už ti ty filmy na tom USB někdy jeli normálně? Dyž tak zkus jiný, nejlépe nějaký 3.0, se podívej jestli nemáš nákej co má modrej vnitřek samce, mohla by být šance ze je 3.0 kompatibilní (rozdělení dle barev není vždy pravidlem)