Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Impersonalizace na Windows Serveru

Ahoj,

Jsem administrátor na Windows Serveru a mají tam účet uživatelé, kteří občas něco potřebují nastavit individuálně, ale neumí to a já se tedy přihlásím jejich účtem (musím nastavit nové heslo, protože to jejich neznám) a po dokončení nastavení jim napíšu nové heslo s tím, aby si tam dali zase to svoje.
Jde se nějak přihlásit na jejich účty formou impersonalizace, když jsem administrátor? Nic takového jsem ve Windows nenašel, nebo jen špatně hledám.

Díky.

Já jako úplný admin nejsem, mám jen admin práva. Všichni tam přistupujeme přes remote desktop. Heslo měním tak, že vlevo dole ve Windows rozkliknu START, napíšu groups, zobrazí se tohle okno - https://www.appgeeker.com/images/windows-password-reset/set-password.png a přesně jak je na obrázku, můžu jen nastavit nové heslo.
Pod jiným účtem se pak v remote desktop přihlašuju pod tím jiným účtem, kde jsem nastavil nové heslo.

Díky.