Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Spuštění poradce při potížích se nezdařilo (msdt.exe)

Ahoj,

mám potíž s Windows 10.
Nefunguje mi update.
Měl by to řešit poradce při potížích, ale ten hlásí také chybu:
[88210-nazev-jpg]

Aktualizace hlásí rovnou toto:
[88211-aktua-jpg]

Nenapadá někoho jak z toho ven, aniž bych musel reinstalovat kompletně Windows 10 ?
Jde mi o to, abych nemusel instalovat všechny programy.
Windows mám legálně, aktivován pomocí digitální licence.

Děkuji.

Ještě jsem zapomněl dodat tu důležitou informaci, že díky tomu mi ani nejdou nainstalovat novější ovladače ke grafice.
A to i v případě, že instalátor grafiky spustím, jako admin.
Opět mě to seřve, kontext zvýšená oprávnění.

"nemohli jsme se připojit k aktualizační službě", funkční naposledy před 3 měsíci

kdyby služba jen neběžela, snad by windows vypsaly přesnější hlášku. i když to většinou vypadá, že se ms snaží o nejhloupější odpověď.
nebyl zádrhel ve vadné konfiguraci služby - kterou rozj... jiná aktualizace?

nebo: končí podpora w7, ms z webu smaže support, pokaždé s tím bývá spojená i změna verze win aktualizací, abys nemohl stáhnout ani staré hotfixy.
a přitom to ms typicky nevylepšil i pro aktuální systém (selhala jedna z tisíce podružných aktualizací, od té doby to nejede).

to by napovídalo tomu, že po několika generacích os musí zavádět pomocníka pro automatické aktualizace, odkaz si každopádně uložím, thx host.

ovladače přes aktualizace mi už připadají brutus, ale není to moje starost.