Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnovení dat z poškozeného média

Klasická situace, kamera nějak zničila původní soubory na microSD a začala si na ní nahrávat nové soubory. Zkusil jsem Recuvu, nenašla nic, pak můj oblíbený R-Undelete, který našel asi 10 videí ze 40-50 a nakonec jsem zkusil Photorec z Testdisku, který také našel asi 10-15 souboru, ovšem když jsem spustil jeho grafickou variantu QPhotorec, tak jich našel asi 40 z cca 50! Navíc mu to trvalo mnohem méně než R-Undelete.

Máš pravdu, je placený. Ve free verzi ti ale ukáže, co vše našel, ale neobnoví nic.
Mně se ta investice mnohonásobně vyplatila, protože minimálně jednou do týdne se ke mě dostane PC, kde je potřeba obnovit data.
Zkus jen tak na test neplacenou verzi, jestli najde o něco víc než tebou doporučený. QPhotoRec vůbec neznám, ale asi obnovuje
jen fotky a videa, nebo se pletu?

To, že najde či dokonce obnoví "celý soubor", ještě nic neznamená ... na fleš médiích je obvykle skutečný obsah souboru nesmyslný. Což souvisí s technologií, tím spíš u přepsaných dat. Ukaž nějaké obnovené soubory ...