Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výběr notebooku na filmy a net

Dobrý den potreboval bych pomoci s výberem notebooku...moje pozadavky jsou:
0. Použití: škola,filmy,office,wifi,internet
1. display 14- 15.4"(nejdůležitější parametr protože notebook slouzí z 80% na filmy)
2. baterka: pres 3hod
3. grafika: integrovaná(žádné hry ani nic náročného na grafiku)
4. procesor: dvoujadrový(nejlepe intel)
5. ram: min. 2GB
6. harddisk: min. 120GB
7. dvakrát týdně přenášen do školy
8. co nejnižší hmotnost
9. s OS
10. dvd vypalovačka,bluetooth je +,a poslouchatelné repro taky + a desing +,výhoda světlá klávesnice,čtečka karet+...
11. porty pro mě nejsou důlezité používam jen USB(s video,hdmi,express card sem nikdy zatim nepotreboval

zatim moji kandidáti jsou:
hp-pavilion-dv6920
hp-pavilion-dv6920-d96311.htm

hp-pavilion-dv5-1040ec
hp-pavilion.....d96414.htm

sony-vaio-nr31z
sony-vaio-nr31z-s-d95929.htm

Petrsi- co ti doporučil krži je cenově i požadavkům fajn.
Takže berme 12k za bernou minci a zbyde 8k.
Co potřebuješ navíc? - jsem zde z SW kroužku a můžu ti říct, že moderní videa rozjedu na pětikilu penťáku.
Internet= rychlý internet- rychlejší disk(starý udejchá taky)
Office- cca. 0%
Převod videa- čim slabší, tím pomalejší.
...... Napiš