Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prečo nejde otvoriť Chrome?

Mám WIN 10 a ntb ASUS Y51 L. Už druhý krát za mesiac sa mi stalo, že nadalo sa mi otvoriť Chrome. Spojazdnil som ho až po reštarte. V Správcovi súborov som zistil, že mám Chrome.exe zakázané. Ako je to možné? Roky mi ide ntb bez väčších problémov. Ešte jedinou záhadou je, že sa mi ntb sám v noci zapína, hoci to nemám zadané. Je možné odhaliť príčinu týchto náhod?

Mám ze dvou počítačů zkušenost s tím, že se Chrome po uzavření špatně ukončí.
Když nejde spustit, zkus Ctrl+Shift+Esc, ouško Procesy. Pokud je tam chrome.exe, tak ho přes pravé tlačítko myši násilně ukončit. Pak už vše jde normálně.
Nepodařilo se mi vysledovat, proč to tak je. Různé verze Chrome, někdy takovou chybu udělají, někdy vše OK. Možná to závisí i na otvíraných stránkách, ale nemám čas a sílu to řešit. Těch pár kliknutí je rychlejší.