Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje obraz

Ahoj, mám problém s počítačem. Asi před rokem jsem rozebral počítač a uklidil ho, dnes jsem ho vyndal a postavil. Po zapnutí, se chvíli všechny větráky točí a PC se asi po 4 vteřinách vypne, ale po chvilce zas zapne a pak už se nevypne. Jinak vše funguje, ale nechce se načíst obraz. Zkoušel jsem prohazovat RAM, čistit sloty, vyměnil jsem zdroj a CPU. HDD, mechanika a USB jsou vypojené.
Když jsem určil, že je vadná deska, tak jsem šel objednat jinou, ale ještě než jsem ji objednal, tak jsem zkusil zapnout pc a dokonce obraz naskočil :D. V PC byla zapojena RAM v druhém slotu. Poté jsem zapojil všechny RAM, HDD, myš a klávesnici a vše fungovalo. A asi po třetím zapnutí zase nejde obraz :(
Nevíte, čím by to mohlo být?
CPU: Intel core 2 duo e7400
Zdroj: Fortron 300w
MB: HP p5bw btx
RAM: 4x 1gb DDR2 800mhz
Děkuji za odpovědi.

Základní deska HP - to je nějaká značková sestava?
Vytáhni desku na stůl a zapoj jen to nejnutnější (CPU, jedna RAM - vyzkoušej různé sloty, klávesnice).
Clear CMOS jsi provedl (buď zkratem pinů na desce dle manuálu nebo vyndáním knoflíkové baterie na cca 5 minut)?
Tvrzení, že "vše funguje, ale nechce se načíst obraz" je velmi odvážné - to, jestli funguje CPU nebo se jen točí větráky přece nemůžeš poznat? V těhle případech je vždy jako hlavní podezřelý zdroj, ale ten jsi tedy měnil (za jaký? Nový nebo aspoň 100% odzkoušený?).
Jak vypadají kondenzátory na desce? Nejsou nafouklý?