Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Najlepší Channel a Width

Zdravím, mám internet od Telekomu a modem Archer C2.

Chcel by som sa spýtať, ako najidealnejšie by som mal nastaviť nastavenie internetu, aby to vyčalo v plnej rýchlosti bez výpadkov?

PC mám od routeru ďaleko, a natiahnuť kábel by bol celkom problém. Ten channel som si skontroloval, mám 44 ako jediný v okolí. Width mám 80 Mhz, pri ňom mi dávalo najväčšiu rýchlosť. Pri tom, mi internet išiel 2 dni do zadu ako po masle. Bez nejakých problémov.