Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Update

Dobrý ďen mam problem s ntbkom včera večer sa mi spustil update na windows bez toho aby som mohol rozhodnuť či ho v ten moment chcem tak som to nechal updatovať celú noc rano keď som vstal až doteraz jedine čo sa deje je že sa ntbk stale dookola reštartuje a vždy pred reštartom len napiše "pokus o obnovenie inštalacie" a potom "rušia sa zmeny vykonane v počitači" a zasa sa reštartuje a to vždy dokola

Len to je to že ja neviem ako sa to robí takže budem musieť isť asi za expertom nechcem to davať reklamovať lebo tam mi data isto nezalohuju a mam tam dosť veĺa dát do školy včetne sočky a maturitnej prace o čo by som nerad prišiel

Pokud máš důležitá data jen jednou v PC,dost riskuješ.Proto se dělají zálohy.Záloha=další kopie.Pro zkopírování dat se dá nabootovat třeba live Linux nebo disk vyndat a připojit do jiného PC.Až budeš mít zálohu,můžeš to přes recovery oddíl uvést do továrního nastavení.Postup bude v manuálu.

Niesom IT expert neviem vôbec čo to znamená

100% disk rozdělený nemá.
kdyby měl a používal to*, nehořekoval by tu, že tam má soubory do školy, ale sám by si poradil.

*) ve firmě fasujem předinstalované a rozdělené pc/ntb, všechny baby ukládají dokumenty na c:, déčko mají úplně prázdné. (pak si spustí průzkumník a nedokážou v tom bordelu na c: své soubory ani najít.)
není to úplně špatně, windows tam má default zapnutou historii souborů, ale jim to stejně nikdo neřek.