Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Monitor nedetekuje žádný obraz.

Zdravím, včera kolem 22h. se mi zničeho nic vypnul počítač při hraní.
Hned jak se vypl, sem ho zkoušel hned nahodit, což nešlo. Tak sem odpojil AC Adapter
A nechal ho vychladnout (myslel sem, že se jen přehřál)
Po přibližně 1h jsem ho zkoušel zapnout (Počítač se zapl stím, že neukazoval žádný obraz), když jsem ho zkoušel vypnout přes tlačítko na ON vypl se hned, tudíž podle mě nenajede ani do biosu (Nezačne bootovat)
A Takhle to dělá do teď... Nějaké rady? Zkoušel sem Reset CMOS, ale furt nic.

Předem děkuji za rady.

SESTAVA -
Základní deska : ASUS M5A97 LE R2.0

GPU : Radeon RX470 8GB

CPU : AMD FX 8350 ( osmijádro )

CHLADIČ : scythe

RAM : 2X4GB Corsair Vengeance DDR3-1600 ( black )

SSD : KINGSTON A400 240 GB ( 10x faster than an hdd )

HDD : 250 GB

ZDROJ : POWER 550W ( black )

Na test to bude v pohodě stačit, jen to PC nedávej do plné zátěže. Nemanipulovals nějak se skříní, že by se ti uvolnil chladič?
Ten zdroj má na 12V větvích celkem 342W, takže máš mírnou rezervu i v zátěži, ale pokud to bude zdrojem, tak s tím náhradním co máš, bych to dlouhodobě neprovozoval.