Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem z prihlasenim do emailu na centrum.sk

Zdravim,mohol by mi niekto poradit ,neda sa mi prihlasit na moj email,heslo aj prihlasovacie udaje su spravne pri prihlaseni mi vypiše že lutujeme ale udaje su nespravne,prihlasujem sa pravidelne až teraz poslednych 5dni sa mi to neda,nezmenila som žiadne udaje ani počitač ked chcem kontaktovat podporu na centrum.sk tak mi neotvori ani kontaktny formular napiše že email je v zlom tvare,vyskušala som už všetko,Ďakujem

Jaký používáš antivir (není to balík typu Internet Security)?
Jaký systém?

Přihlašuješ se z nějakého kiienta (Outlook) nebo z prohlížeče přes web rozhraní?
1. pokud z klienta, zkontroluj jeho nastavení
2. pokud z prohlížeče, tak
a) vyzkoušej jiný
b) zkontroluj systém na malware - spusť postupně programy AdwCleaner a MBAM v nouzovém režimu WIndows, všechny nálezy smaž.

mam avast aj čistiaci od avastu,použivam len Modzilu,včera som spustila aj čistaci všetko ok,teraz som sa skusila prihlasit cez Microsoft edge ale vypisalo mi to to iste,niesom niaky technicky talent takže nieviem skontrolovat system,všetky ostatne prihlasenia funguju len ten centrum nie

Tak zřejmě ten "čistič od Avastu" to totálně rozdrbal. Nejlépe by zřejmě bylo provést novou čistou instalaci Windows - sama to evidentně nezvládneš, tak si někoho k tomu zavolej nebo to odnes do servisu.
A zapomeň, že něco jako Avast i s čističem existuje! MS Defender zabudovaný ve Win10 je plnohodnotný antivirus.

Pokud máš na PC nějaké důležité věci (fotky, dokumenty, záložky v prohlížeči, poznamenaná hesla, ...), doufám, že je máš zazálohované! Pokud ne, okamžitě to proveď. V servisu jen provedou novou čistou instalaci se smazáním (formátováním) celého disku a nic jako zálohu řešit nebudou.
Pamatuj - žádný čistič nepotřebuješ! Součástí Windows je už od dob WinXP program Vyčistění disku a registry se nečistí (výsledek máš před sebou).