Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ROOT Huawei Y5 2018

Čau chtěl bych rootnout Huawei Y5 2018, ale problém je v tom, že nikde nemůžu najít žádný pořádný návod. Přes aplikace typu KingoRoot samozřejmě nejde. OneClickRoot chce peníze a stejně tomu moc nevěřím. Co jsem našel tento návod huawei-y5-2018-root-twrp tak mi přijde složitě vysvětlený a v souborech, které jsou potřeba ke stažení stejně jeden nefunguje. Podíval jsem se i na XDA developers forum, ale zde jsem jen našel, odpověd od týpka " just only Bootloader code.. ". Nevím přesně co to znamená, ale tipuju, že bych to nejspíš musel naprogramovat sám :/ nevíte někdo o nečem?

Potrebujes kod na odemknuti bootloaderu (predstav si to jako heslo do BIOS u PC) a z bootloaderu potom nabootovat appku co ti provede root.

Nicmene, Huawei uz dva roky kody k bootloaderu neposkytuje, takze mas jen moznost si ten kod na internetu koupit (nemam zkusenost, ale pry ty kody funguji) a nebo telefon zahodit a priste nekupovat Huawei.

Analogicky si to predstav, ze sis koupil levny pocitac, ale nedostal jsi heslo do BIOSu a to heslo nejde vyresetovat. Koupil by sis takovy pocitac podruhe?

telefon zahodit a priste nekupovat Huawei

Priklanel bych se k teto moznosti. Telefony od Huawei jsou vhodne jen pro bezneho uzivatele, ktery nevi co to root a customrom vubec znamena a nikdy to nevyuzije. Pokud si chci jako uzivatel hrat se svym telefonem, vezmu nejaky pouzitelny foun idealne postaveny na chipu Snapdragon.