Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem XP - legalizace

Chci se zeptat, zda máte někdo praktickou zkušenost s legalizací XP. Konkrétně jde o systém s corporate licencí, který má být legalizován home licencí, nejlépe bez nutnosti reinstalace. Našel jsem návody, ale chci se ujistit, který použít a zda funguje. Předem děkuji za odpověď.
cs
http://www.microsoft.com/genuine/selfhelp/XPPkuinst .aspx?displaylang=cs&sGuid=11fd90da-6098-40f9-aa01 - e14fc0672e31.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

non corporate klúče nejdú použiť na legalizáciu corporate verzií -je tam použitý iný systém aktivácie pomocou VLK/MLK/AIK.Pokial chceš použiť legalizáciu pomocou oficiálnej update key utility od microsoftu bez reinštalácie,musí byť legálny product key z tej istej verzie ako je tá verzia ,ktorá má byť legalizovaná,t.j.nelegálna wxp home-legálny product key wxp home,nelegálna wxp pro-legálny product key z wxp pro,miešať verzie nejde,vtedy treba spraviť novú inštaláciu zakúpenou legálnou verziou a previesť aktiváciu normálnym spôsobom-cez internet,telefon ap.

jde o systém s corporate licencí, který má být legalizován home licencí

nějak tomu nerozumím, mám za to že s corporate instalací nemůžeš udělat nic, prostě ji máš a je podle ms nástroje legální (asi, nezkoušel jsem).
a jsem si skoro jistý, že corporate existují jen verze profi, čili tvou home verzí to nejde ani přeinstalovat.
aktivační kód od home nemáš kam nacpat, protože corporate ho nevyžaduje.

pokud máš aktuální image systému (anebo jak ms píše aspoň bod obnovení), můžeš zkusit odebrat aktivaci, ale počítej s tím že už se nemusíš do systému přihlásit. bod obnovení by ti tak byl na 2 věci.

"corporate" licence jsou v podstatě xp professional se speciálním klíčem. pokud si koupíš xp prof stačí změnit klíč přes sw od microsoftu, mám to v práci ted jméno nevím.

z corporate nebo prof ale home změnou klíče neuděláš. čili bez přeinstalování smůla