Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový windows account

Dobrý den.

Mám počítač Acer Aspire F15 s OS Windows 10, mám na něm nainstalovaný ESET.

Když si vytvořím nový uživatelský účet na windows, aby měl do počítače přístup i někdo jiný, bude ESET na obou účtech, nebo ho budu muset instalovat znovu?

Děkuji.

antiviry nechrání pouze tvůj účet, není to pidiprográmek, který by startoval z "po spuštění". musí fungovat i v době, kdy není žádný uživatel přihlášený.
takže se instaluje jen 1x (on už se nastaví na start pro systém).

pokud nemáš žádný zvlášní důvod platit za eset, jehož verzi ani neznáš (nod nebo ess), doporučuju ten krám raději odinstalovat.

ten tvůj spíš kancelářský ojebávací acer nemá žádný zázračný výkon. myslím že bude taky radši, když ta zbytečnost půjde pryč.