Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou operační paměť do ntb

Ahoj
jakou operační paměť byste mi doporučili do tohoto notebooku ? produkt
Má 4 GB DDR4 na desce ,ve specifikaci na czc psáno 2133 Mhz . Takže bych rád rozšířil o další 4 GB stejné frekvence.Cenu bych rád co nejnižší,jen aby to spolehlivě fungovalo.

Měly by to být tyto pokud se nemýlím.
produkty

Díky za tip.

4GB lenovo tam maji za 2000,- to za to opravdu nedám :) ještě je na to záruka jen 1 rok ...
V čem by byl problem kdybych tam dal nějaky modul z z odkazu v puvodnim dotazu,např levny kingston,crucial či hyperx.
Kdyžtak tedy zkusim napsat na to czc co mi doporučí oni ..