Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava na MSI MPG X570 GAMING PLUS

Zdravím,
rád bych se Vás zeptal zda nemáte někdo zkušenosti s touto skříní NZXT H510 spolu s deskou MSI MPG X570 GAMING PLUS. Stačí využití dvou FANu, které skříň má v základu? Nebude problém s umístěním chladiče procesoru?
Rád bych vytvořil tento setup:
CASE: ATX NZXT H510
GPU: MSI GeForce GTX 1660 VENTUS XS 6G OC
CPU: AMD RYZEN 5 3600X
COOL.: ARCTIC Freezer 34 eSport DUO
SSD: Samsung 970EVO 500GB
RAM: HyperX 16GB KIT 3200MHz DDR4 CL16 Predator RGB
MB: MSI MPG X570 GAMING PLUS
ZDROJ: Corsair RM750x (2018)

Díky moc za jakékoliv info :)
Zmena predmetu, pôvodne: SESTAVA NA MSI MPG X570 GAMING PLUS (los)

Nic moc deska, ale na 3600X staci s prehledem.

Podle me bys potreboval silnejsi zdroj, aspon kilowatu, at to ma grady. ]:) (Na tu sestavu staci 550W jeste s velkou rezervou.)

Grafiku ted doporucujou tu GF 1660 Super, ze neni moc drazsi a pritom vykonove skoro jako 1660 Ti.

Slabsi napajeci kaskada nez bys u X570 ocekaval. Za me nema cenu si kupovat tuhle desku, kdyz podobne napajeci kaskady maji desky s B450.

Ikdyz takhle, na 3600X ta napajeci kaskada staci s prehledem, ale proc do te desky chces narvat takove prachy, kdyz ti stejnou sluzbu udela treba MSI B450 TOMAHAWK MAX, ktera je o 2 tacy levnejsi?