Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Handsfree do auta - ako zistit kto vola?

ahoj,
kedze nam sprisnili pokuty, tak som sa rozhodol, ze si konecne kupim nejake handsfree do auta. Predbezne mam vybrate toto:
supertooth-buddy-d2172977.htm
jabra-drive-white-d1081617.htm

Mam zopar otazok:

1. Ak pouzivate samostatne handsfree (nie je sucastou auta), ake presne a ako ste spokojni?

2. Odporucili by ste mi nieco z mojho vyberu alebo by ste mi poradili nieco ine?

3. Ako zistim, kto mi vola, ked mam telefon vo vrecku? Nie kazdy hovor chcem dvihat. A vyberat mobil pred jazdou je neprakticke. Vie mi handsfree automaticky povedat, ze vola XY? Mam android.

No nevím, v nových autech už je autorádio tak nějak "vrostlý" do systému, že s jeho vyjmutím přijde uživatel o půlku ovládání elektroniky v autě. Alespoň v tom mým, nastavuji přes to palubní čas, vypnínání zadního stěrače při zpátečce a pár dalších kravin, ale hlavně to komunikuje s displejem nahoře. Jedině odpojit repráky a druhý rádio tam přidat, ale to pak přijdu o možnost ovládání na volantu.

Uz v dobe, kdy jsem mel jeste Filcku, jsem se naucil strkat telefon do drzaku hned po nastupu do auta a zapojit do nabijecky. Delam to porad, i kdyz uz nemusim. Mam handsfree integrovane do systemu auta, takze na displayi naviagace vidim, kdo mi vola. Je to jen o zvyku, uz nad tim ani nepremyslim.

Tak som skusil Caller Name Talker (a aj este jednu podobnu apku) a zial nefunguje na Xiaomi Redmi 6. Vseobecne sa ludia stazuju, ze na Xiaomi im toto nefunguje, zrejme to ide napriec celym sortimentom tejto znacky. Mozno preto, ze je dvojsimkovy, nenasiel som riesenie ako to rozbehat.

Este uvazujem nad tym radiom, toto mi dovtedy vobec nenapadlo.

Dakujem vsetkym za rady.