Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tiskárna wifi

Ahoj.chci si koupit novou tiskárnu WiFi.vyuziti jen přes telefon.nevite někdo o tiskárně kde bych nemusel použít instalační cd.nemam totiž počítač ani notebook.pouzival jsem epsona kde to šlo bez cd.dekuji

K tiskárnám se už nějaký čas CD nedává, ale potřebné soubory pro instalaci jsou uložené přímo v ní. Po připojení tiskárny přes USB se v Průzkumníku ukáže virtuální CD a z něho se automaticky instaluje, co je třeba.

Tak jo.je mi jasný že cd se používá jen pro instalaci do pc.porad se Točíme do kolečka.zkratka měl jsem tiskárnu WiF.i když byla nová jen jsem zvolil na displeji tiskárny nějaká nastavení.stahnul aplikací a tiskárna tiskla.tedka jsem koupil tiskárnu která nemá displej. tak že tam nemůžu nic nastavit. takže to půjde asi jediné přes pc.dik nebo já už nevím .zdar