Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tisk bez okrajů

Zdravím, mám krátce tiskárnu Epson l 3060 a nedokážu nastavit ani při použití příručky tisk bez okrajů např. pro formát 4 x 6 palců. Provede mě někdo postupem ? Děkuji. Milan.

Já jsem to taky dlouho hledal (epson L805) nakonec to bylo mezi podavači, na výběr je u mě normální papír, normální papír bez okrajů (borderless) a CD/DVD. Jinak tam je i nějaká předvolba pro fotky, díky ní jsem to také našel, protože by mě nenapadlo hledat to mezi nastavením podavače (když má tiskárna jen jeden, nepočítám-li podavač na CD).