Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Otevřeno mnoho oken=seknutí

Ahoj,mám problém s IE 7 (ale dělalo mi to i u firefoxu) - když mám otevřeno více oken najednou,tak se to najednou sekne a už můžu např. u klikaček,libimseti atd. otevřít jenom 1 další okno.Když chci další,tak se prostě nic neděje a nic nenajede.Zkoušel jsem vymazat dočasný soubory,cookies atd.,ale nic z toho nepomohlo,nemá někdo podobný zkušenosti?Díky za radu...

swap = terminus technicus. v ms řeči a českých verzích to označují virtuální paměť; ta využívá odkládací neboli stránkovací soubor. ovládací panely - systém - upřesnit - výkon - upřesnit - výkon - virtuální paměť: změnit.
protože tvých avizovanných 50-80mb je směšně málo - kontroloval jsi bios, zda nemá grafika vyhrazený zbytečně velký buffer?
ve správci úloh jde poznat celkem prd, poštvi na ty procesy starter uvidíš tam popsané co je co, a zároveň můžeš povypínat zbytečnosti co se spouští po startu, ať uvolníš ram.

poznámka: pokud nemáš přehled, nevypínej nic z windows procesů "co není potřeba". pozabíjej jen doinstalované blbosti co se ti spouští po startu.

u tvého tehdy popisovaného řešení - ms se s nástupem nt systémů vytahoval že těmto problémům odzvonilo, šlo o typickou vlastnost win9x; ty po několika stech (možná tisících) postupně otevřených oknech spadly, 64kb omezenou paměť pro systémové prostředky se totiž ani neobtěžovaly uvolňovat.
nt měly mít podle hamburgerožroutů teoreticky nevyčerpatelnou paměť pro systémové prostředky - prý volný prostor v paměti. (podle toho blogu velikost omezená). u win2000 se mi přesto stávalo něco podobného, když nebylo dost ram.
na updatnutém pc se 2gb ram se mi podobnému stavu zatím nepovedlo přiblížit, přesto si tvou úpravu registrů zapíšu, někdy se může hodit.
je docela smutné že něco takového řeší ještě v době nt4-w2000-xp-vista. zjevně se uživatelům jediného správného prohlížeče, zvyklým na jeho jediné okno, toto stávalo maximálně 3x za 10 let.