Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aplikace pro testování sítě

Poraďte prosím nějakou jednoduchou ale funkční aplikaci pro otestování sítě, ideálně free portable verzi. Google mi nabízí samé utility pro testy rychlosti, ale nic pro hledání chyb. Něco jako je třeba LANBench, který testuje rychlost.

Aplikace není hardware.
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

=> Google mi nabízí samé utility pro testy rychlosti...
=> LANBench, který testuje rychlost...
Toto máme ako chápať, veď obidva testujú rýchlosť. Čo vlastne cheš na tej sieti odmerať?
A na akej sieti, bezdrátovej, alebo drátovej? A kde - na lokálnej sieti, alebo aj internet?