Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový toner pro HP LJ 1020

Ahojte,
řeším teď koupi nového toneru do čb laserovky HP LJ1020. Tiskne se na ní jen málo - tiskárna je pár let stará a teprve dojíždí prodejní náplň.

Buďto můžu koupit origo toner za cca 2,000 Kč, nebo nacházím neorigo náplně za dvě stovky.

Nechci kupovat neorigo toner za pár šupů, protože všude čtu, jak jsou tyto hyperlevné tonery zdraví škodlivé. Nehledě na to, že nějak se zdráhám uvěřit, že kvalita tisku bude na stejné úrovni jako u toho origo.

Existuje nějaká "zlatá střední cesta", nějaký kvalitní neorigo toner třeba za tisícovku, který v pohodě zase pár let vydrží?
Díky.

Tak potištěný papír asi olyzovat nebudeš a toner si sypat na ruce taky ne,čili škodlivost bych tolik neřešil.On originál nebude o moc zdravější,možná i naopak.
Když se tiskne občas,risknul bych tu náhradu za stovku a bude pokoj na dlouhou dobu a ušetříš až 1800.A kdyby přeci jen nevyhovovala kvalita tisku,přijdeš o 100 korun,což zase není taková ztráta.Třeba zde je za 98 Kč s dopravou zdarma.