Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna telefonu na hotmail účtu

Přihlásila jsem se na hotmail účet. Někdo mi s tím nějak raboval a dostala jsem upozornění, že se s účtem dějí podezřelé aktivity. V pohodě, jede ale když jsem si změnila telefon pro sekundární autentifikaci, tak mi to napsalo, že musím čekat měsíc, než mi začne to novy číslo platit. A to je k...a co?!! Proč to nejde změnit ihned a bez čekání? Jestli to jde udělat rychle tak pls jak?

To já ho neztratila. Maily mi chodí v pořádku a číslo jsem si dala novy. Jen se mi ta politika Microsoftu nějak vůbec nelíbí. Všichni ostatní to mají tak, že se bezpečnostní prvky mění okamžitě. Nechápu ten smysl toho, že se musí čekat měsíc. Naco? Proč? Prostě toto mi hlava nebere.