Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Video na webu nepřehrává obraz, jen zvuk

Mám na ÚVODNÍ STRÁNCE webu vložen tento script:

<video width="320" height="240" controls>
<source src="Cimelice-komplet-003cca..mp4" type="video/mp4">
Your browser does not support the video tag.
</video>

Toto video je nahrané v kořenovém adresáři vebu.

Po otevření stránky a spuštění videa se přehrává pouze zvuk a nikoliv obraz.

Co s tím?

Děkuji předem za odpověď.

Magistr01

.mp4 je jen "kontainer", dulezite je jaky kodek je u videa pouzity. Napriklad HEVC na webu nehraje, protoze proto. (licence za kodek)

- dle mne je teda pro prehravani po siti podstatne vhodnejsi nasegmentovat soubor na chunky a vygenerovat .m3u8 playlist - vlozit ho na web jako .hls stream. Na to pak jde pouzit nejaky .js player, zdarma a snadno konfigurovatelny viz https://viblast.com/player/

konverze do .hls viz napriklad ffmpeg: https://www.keycdn.com/support/how-to-convert-mp4-to-hls - ono se to jen zda slozite, v realu je to podstatne lepsi nez linkovat primo cely soubor.