Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vista 64-bit - dotaz

mám Vistu 64-bit home premium cz. Na ploše mám jak zástupce nejčastěji spouštěných programů tak několik složek se zástupci(např. hry, office apod.). Když restartuji windows např. po instalaci nových driverů apod. tak se mi rozhází a změní velikost ikon (změní se na podrobnosti). Nemyslím zástupce na ploše, ale zástupci ve složkách, které mám na ploše. Přitom v Nástroje - možnosti složky mám zaškrtnutou volbu - pamatovat nastavení každé složky.
Ve Vistě 32-bit které jsem měl předtím se mi toto nestalo.

Ked menis ovladace pre grafiku tak kratkodobo sa moze znizit rozlisenie napr. na 800x600 (ked instalator odinstaluje stare ovladace) a tym sa ti mozu ikony ktore su moc napravo alebo moc dole (za hranicou 800 resp 600 pixelov) posunut alebo preusporiadat. Skus si naukladat ikony k lavemu hornemu rohu obrazovky, ked vkuse reinstalujes ovladace grafiky.

tak už jsem na to přišel, nebyly to drivery na grafiku, ale stačilo složky přesunout z plochy do složky users\.....\ do nové složky např. my desktop a na plochu sem dal jen odkazy na tyto složky.
Po restartu bylo vše na svém místě....