Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC při zátěži padá.

Zdravíčko. Úvodem hned popíši sestavu

CPU: Intel Core I7-7700K
CPU FAN:: SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2
MB: Asus ROG Z270F Strix
RAM: Kingston Fury HyperX 2x8GB 2133MHz
GPU: Gainward GeForce GTX1060 6GB
PSU: GREEN POWER OEM AX550-60APN 550W
Case: Evolveo Ray4

Tento PC mám poslkádaný necelý 2 roky a vždy všechno běželo v pořádku a bez jediného problému.
PC byl vždy 1x za měsíc čištěn stlačeným vzduchem, aby nedošlo k nánosům prachu.

A teď k problému.
Nyní mám ten problém, že ať zapnu nějakou hru, která chce např: 4GB Ram a 2GB GPU a větší parametry, tak běží cca 10min a PC spadne do modré smrti.
Měl sem podezření na teploty, ale nevím.
CPU - mimo zátěž 48-54°C a v zátěži 82-86°C
GPU - Mimo zátěž 29°C a v zátěži 79-84°C
Což mi nepřijde tak strašné.
Kde jinde by mohl být problém?

Zdroj už má také nejlepší za sebou (7 let?) :/ .. Už je v něm 3 ventilátor :D.. Vždy odešlo ložisko :D
Jinak chladič je upevněn správně a ventilátor na něm taky sedí jak má.

Ještě sem zapomněl sdělit že CPU je před těmi 2 lety po delidu.
Těsně před tím, než sem ho koupil i s deskou a chladičem.
Ale byl to profesionál ve své práci, proto sem věděl, že i po delidu bude vše ok..