Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné scrollovani stránek

Zdravím, mám notebook lenovo Z20354 win7. Můj problém je, že v prohlížeči počítat sám scrolluje úplně dolů, zjistil jsem, že pomáhá dát ESC a poté se ntb uklidní někdy na dlouho a někdy to zase hned blbne. Na ploše mi to označí poslední ikonu (koš v pravém dolním rohu). Zkoušel jsem zakázat touchpad a stále problém přetrvává.
Chtěl bych zkusit program na zaznamenávání úderů klávesnice apod. Ale skrze vadu s tím nejde nic udělat. Momentálně se snažím přeinstalovat win, ale problém přetrvává i při preinstalaci. Už jsem trošku zoufalej a bojím se, že notebook už dlouho nebude v celku.? Tak prosím o pomoc. Děkuji

To bude výhradne HW problém pravda, ak si spravil čistú inštaláciu na zmazaný systémový oddiel (resp. oba oddiely v prípade x64 bit.OS, nástrojom Diskpart.exe.

Tiež zmačkaný, zvlhnutý kábel od klávesnice, predratý, zalomený vo vnútri bužírok o hranu stola.

Alebo si si polial klávesnicu chutným mokom, vínom, pivom, brendy či telnou tekutinou pri nekonečnej onánii.

Obvykle bordel s klávesami robí škodná, nejaký keylogger, môže byť zašitý aj v root, v zavádzači. Lenže údajne si vykonal "čistú", či?

No i během instalace se projevuje vada, notebook dnes budu rozebírat a celý čistit, můžu nějak najít ten špatný spoj? Jinak program na záznam kláves jsem ještě nestáhl jelikož mi to závada neumožňuje. ? Jinak řeknu blbost, ale občas se mi stalo, že ntb ,,spadl" a začal jen pipat, což by měla být vadná RAM, tak jsem ji teď vyndal a znova nasadil, tak se ukáže při další instalaci.