Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HTML canvas

Zdravím.
Jak se zbavim te mezery mezi canvasy?
Toto jsem našel ale nefunguje.

<td>
<canvas id="canvasLinear1" width="140" height="320"></canvas> <!---->
<canvas id="canvasLinear2" width="140" height="320"></canvas>
</td>

loading...

Takto :-D

<canvas id="canvasLinear1" width="140" height="320" ></canvas><!--
--><canvas id="canvasLinear2" width="140" height="320" ></canvas>

A když chci větši mezeru mezi nimi?
Ja našel řešeni, strčit tam prazdný canvas.
Je jine řešeni.
Furt se bavime o dvou vedle sebe.

A ty jsi co za šaška? Nebo to si jako fakt srandu neděláš a jsi tak blbý?
Pokud máš v kódě mezeru, tak logicky jak se jí zbavíš je, že ji odstraníš. Jó, ty jsi na to došel sám :-)
Když chceš větší mezeru mezi canvasy, tak to snad můžeš dělat několika způsoby, první nejlogičtější je, že prvnímu přidáš margin-right (nebo spíš druhému margin-left), což je naprostý základ css, jestli neznáš ani toto, nechápu, proč se zajímáš o canvas.

Googlení je úplně ten nejzákladnější základ :-)
A odě mě bys dostal taky odpověď na nechtěnou mezeru, kdyby ti po hooodně dlouhé době nedocvako, že to bude dohledatelné na netu a nenašel si to sám.
A na tu velikost mezery jsem ti přece odpověděl, když ti ani příspěvek a pořádné bouchnutí do palice od Wikan nepomohlo. Tak nechápu co proti mně furt máš :-)