Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Napojeni webkamery přes LAN

Dobrý den

Potřevoval bych poradit s webkamerou.
Mam pc a notebook , v pc mam webkameru a chtěl bych ji mit napojenou přes LAN i v notebooku,
abych prostě viděl webku z pc , v notebooku.
Děkuji za předem za rady.:)

Existuji programy ( i zdarma, podivam se doma, tusim ze tam mam neco nainstalovane ), ktere ti umozni sledovat webkameru i na notebooku, ale jsou s tim spojene neprijemnosti:
System uz ji nebere jako webkameru, pouze se na ni muzes divat. Nemuzes ji proste pouzit treba ve skype
Pokud bys ji chtel vyuzit jeste k jinemu ucelu na tom pocitaci ( treba divat se pres sit a pritom volat z PC pres skype s kamerou ), tak to taky nelze, protoze proces divani ( ten kterej si ji chytne prvni )ti ji celou sebere a neda se sdilet.

K asus WL500 muzes tusim pripojit USB kameru a udelat z ni IP kameru, ale plati pro to bod jedna neprijemnosti.