Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obrazovka zhasíná po minutě, i když je spánek nastavený na nikdy.

Mám notebook Asus, na něm Windows 10. Kdyý si něco stahuji přes Freerapid a nemám spuštěnou žádnou webovou stránku, po minutě obrazovka zhasne do spánku a tím se přeruší stahování. Přitom všude nastaveno na nikdy jak při napájení ze sítě tak z baterie. Spánek nikdy nepoužívám. Čím by to mohlo být?

No a kde to lze ve Windows 10 nastavit ,,nezhasínání obrazovky"..?

Zkoušel jsem neminimalizovat okno se stahováním a obrazovka nezhasla. Takže laicky nechat to otevřené na obrazovce a je to vyřešené...