Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iptv

ahoj vsem,

rad bych zeptal zkusenych. zvazuji domu iptv. lecos jsem nacetl a uz zazcinam rozumet, co to asi obnasi. pro ted bych se rad zeptal na dve veci:

1. kolik vezme kapacity internetu. mam obvykle 30 down, 20 up a 16ping. jde mi o to, zda poznam na rychlosti internetu kdyz budu pracovat, ze nekdo kouka na iptv a bere mi net
2. zda je velky rozdil, kdyz bych mel iptv pres wifi a nebo mi reknete striktne pres kabel z routeru.

diky moc, treba me jeste neco napadne

teoreticky USB-C na HDMI adapter, ale prakticky - asi u tohohle tabletu nejde, aspon co jsem narychlo pogooglil. Pro sledovani IPTV spis nejaky "box" s androidem, pripojeny do site radeji kabelem nez WiFi. (na aliexpresu jich jsou plne betlemy, neco co ma S905X a 2GB RAM postaci, jde sehnat kolem 25USD) A teda, pro HD je potreba pripojeni s propustnosti aspon 5-6Mb - stabilni, bez vypadku a poklesu. Radeji s nejakou rezervou. Muze se lisit dle konkretni sluzby, treba O2TV maji adaptivni streamy ktere dle propustnosti site prepinaji na horsi kvalitu s nizsim bitratem.

minuta-dve je moc, ale - vseobecne se IPTV siri jako hls nebo dash. Tam se nejdriv ze zdroje musi vyrobit chunky - useky po nekolika vterinach (obvykle po keyframech, 2-8 vterin), z nich pak dynamicky generuje playlist. Player si musi nekolik chunku stahnout, a prubezne stahuje dalsi/"zahazuje" ty co uz prehral (a po kazdem prehranem si stahne novy playlist). Takze tim se to cele zpozduje, spis v radu desitek vterin. Muze se lisit dle nastaveni enkoderu u ruznych poskytovatelu.