Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde internet

zdravim, u mého strýce nejde internet, zkusil sem přeinstalovat ovladač síťové karty, hlásí síťový kabel připojen, hardware pracuje správně, modem taky ok (při napojení na jiné pc net jde) nevíte co bych ještě měl zkusit?

klasika, stránku nelze zobrazit, internet mu šel ale prej po návratu z dovolený ne, takže nadefinovanýho tam něco měl, v síťových připojeních jsou 2 místní sítě, obě pracují správně, jsou připojeny, ale u jednoho sem koukal že je to normálně připojený ale na druhé záložce nic neni vyplněný (myslim jak je tam např. ip adresa atd.)

Skús reštartovať modem-vypnúť počítač, vypnúť napájanie modemu, počkať cca 30sek, zap.napájanie modemu a počkať až sa ledky ustália.Potom zapnúť počítač.Ak to nepomôže, tak treba skúsiť znovu zaregistrovať modem-postup je v príručke k modemu.