Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prosím o doporučení monitoru 32" QHD

Ahoj všem,

těsně před nákupem monitoru 27" jsem se rozhodl, že půjdu ještě do většího. 27" palcový monitor jsem řešil tady:

https://pc.poradna.net/questions/2952416-doporucte-monitor-27-qhd

Prosím tedy o doporučení monitoru 32", 2560x1440, výškově nastavitelný, matný, cenově čím levnější tím lepší ale jinak cenu respektuji. Monitor z 70% užívám na hraní her, 30% internet, kancl a video.

PS: Pokud jsem měl pokračovat ve svém tématu, kde jsem řešil 27" monitor, tak se omlouvám adminům a moderátorům za založení nového.

Díky.

Jo, RMX je muj nick, kdyz nejsem doma a nechci se nekde na verejnym PC prihlasovat.

Protoze proste davaji vyrobci prednost 4K monitorum. Ja mam QHD 32" od AOC, uz se neprodava, udelal se na nem vadny bod a homogenita podsviceni neni uplne nejlepsi, nejsem teda z AOC uplne nadsen, ale jinak je to rozliseni versus velikost naprosto OK.