Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dnesny vypadok

Dnes sme mali neplanovany hodinovy vypadok, jeden z mala v nasej historii. Vypadok vznikol nestandardnym spravanim servera a vymenou poradia virtuanych diskov po restarte co som si bohuzial vsimol az ked som si zavolal psychicku podporu na Skype (okamzite ma osvietilo), cize tych 20min navyse bolo zbytocnych...aj ja byvam obcas unaveny.
Vypadok beriem na seba, kto chce nech si kopne, nebudem sa branit:-).

Inak taci, ten primar si prehodil disky, a preto nechcelo drbd nabehnut, pricom sekundar mal disky ok, nechapem preco doslo k zamene a som zvedavy, ci dalsi restart nespravi zase nejaky back jump. Myslim, ze som este nezazil prehodenie diskov po restarte ani u virtualu ani u fyzickej masiny.