Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 4K pracovný monitor

Ahojte,
potreboval by som do práce monitor - buď jeden zaoblený alebo dva také isté, cez ktoré bude plynulý prechod a bude sa s nimi dobre pracovať.
Obraz a farby budú naozaj kvalitné a aby som pri ňom neprišiel o oči do niekoľkých rokov.
Podmienka je 4K a uhlopriečka od 30", budem ho využívať v práci na rôzne grafické práce a pre častú prácu s dvomi obrazovkami, tak zrejme preto by boli najlepšie dva monitory.
Cena, ak by sa kupovali dva by nemala zrejme presiahnuť 500€, keď bude jeden môže byť aj 800€.
Ďakujem za každý jeden tip a pomoc.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

2x do cca 250 eur s 4K a 30",tam sa nedá nič rozumného vhodného na prácu vybrať,1x do 800eur,tam už sa dá nájsť nejaký Dell,Asus a spol....aj keď aj tu to bude o kompromisoch,grafická profi-práca je niekde inde ako domáce hranie sa na niečo.....