Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký přenosný dataprojektor?

Před snad pěti lety už jsem se ptal, ale to jsem chtěl jen pro sebe a kvalitní byly moc drahé (což jsou stále), ale už na to možná nebudu sám.
Potřebujeme přenosný dataprojektor na předvádění přepisu v tabletu, který je připojen k notebooku před Team Viewer.
Předvádí se v různých místnostech a jen málokdy je místnost zateměna, takže asi dobrou svítivost (nevím kolik je dostatečné třeba v nezatemněné kanceláři). Rovněž se při tom na střídačku zobrazuje dokument ve Wordu v notebooku.
Bylo by bezva:
* vlastní paměť na prezentaci (nebo USB na flash)
* vlastní baterie
Cenu netuším. Plácnu 10 000- 20 000 Kč. Rozhodně však něco, co splní požadavky a ne něco levného za cenu, že to nebude v nezatemněné místnosti vidět. To je totiž úplně hlavní požadavek.
Díky za tipy.

Projektor je poměrně velký, mírně nadprůměrná je i jeho váha 2,87 kg. Nejedná se sice o vysokou hmotnost, přesto však bude nejlepší, když pro projektor najdete stálé místo.

To mi moc "přenosné" nepřijde. Asi by odmítal jeden člověk tahat v batohu notebook i toto.
Ale jinak je slušný.
Dík

Bylo by bezva:
* vlastní paměť na prezentaci (nebo USB na flash)
* vlastní baterie

Podívej se po něčem jako Mini DLP projektor třeba Alfawise D2 3000, (OSRAM LED, kontrast 800:1) se slušnou optikou pod 5 000Kc, víc za něco takového nemá ani cenu platit. Na něco co by dobře vypadalo za bílého slunečního dne by jsi potřeboval něco s vysokým jasem, lumens takže '(halogen) žárovka', na přenosných bude zpravidla kvůli spotřebě WLED.
(zařízení je již pod OS Android, takže by jsi popřípadě nemusel tahat ani notebook. Jednou jsem ho videl zapojený vypadalo to slušně, nevím jak jsou na tom nynější modely tak to ber na místo doporučení jen "jako možný navrh")