Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s bootováním WINDOWS 7 i 10

Ahoj. Mám opět problém s notebookem, a prosím vás o radu. Bráškové s prominutím do*ebou i to co zničit nejde už do 2 noťasů nalili vodu. Mám tady Lenovo notebook, kde crashnul windows 7 ( original byl 10 ). Chtěl jsem udělat klasickou opravu skrz CHKDSK /r, ale nemůžu nabootovat windows. Mám na 2.0USB Win 7 a na 3.0 W10. Zkouším obě flashky, do všech usbček co má ten noťas ale bez úspěchu. Nejdál jsem se dostal k chybové hlášce "cannot find grldr in all drives". V Biosu mám USB Legacy povolený, USB boot povolený, Sata controller Mode AHCI/COMPATIBLE beze změny když to prohodím. Boot Mode mám Legacy support, zkoušel jsem i UEFI ale furt stejný ( dokonce to občas nenačte flashku vůbec ). Boot priory UEFI First/Legacy First beze změny. Různý kombinace nastavení nepomohli. Bude po disku? (opět..) Mockrát děkuji za váš čas.

Z toho čo vieme, tak ti to nebootuje z ničoho nech to máš v BIOSe nastavené akokolvek.
Ak máš usb kľúč vytvorený v legacy, tak pre nabotovanie tak musí byť nastavený aj BIOS. To isté platí pre UEFI. Kombinovať všetko so všetkým je obyčajne tak nejak k hovnu.
Či máš kľúč aspoň správne urobený si over v druhom PC o ktorom vieš že je funkčný.
bootovanie lenovo