Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Automatické vypínání a zapínání mobilu

Zdravím,

Dneska jsem si do svého mobilu (Huawei Y6 II) stáhl aplikaci Shakes and Fidget a hned po tom začal kolotoč samovolného zapínání a vypínání mobilu. Aplikaci jsem tudíž odinstaloval, ale ani to nepomohlo. Nyní mobil naběhne a dřív než zadám gesto se sám automaticky vypne, takže se nemůžu pokusit ani ho dát do továrního nastavení. Napadá vás nějaká možnost jak se pokusit daný problém odstranit?

Mobil již v záruce není.

Při 4 kroku kdy se mi má načíst/instalovat software mi to napíše "Software install failed - The update package does not exist. Please download the package again."

Je tam pak možnost jen Reboot system now. Což jsem vyzkoušel, ale bohužel to nepomohlo.