Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Herní" PC do 10 000 Kč

Zdravím přátelé.
Chci požádat o návrh (pokud to za tuto cenu lze) PC pro hraní méně náročných her. Návrh by byl bez PC bedny, DVD mechaniky a operačního systému. Tedy základovka, RAM, zdroj, SSD a grafická karta. Je jedno, zda to bude postavené na Intelu či AMD.
Cena do 10 000 Kč. Díky.

Samozřejmě, že to lze. I levněji (a včetně bedny i OS - mechanika je na nic).

Usuzuji podle sebe (protože ty jsi nenapsal žádné další nároky). Já nejraději hraju staré DOSové klasiky + HoMM a StarCraft.

Návrh nepřikládám, protože já hry nehraju na novém PC, bohatě postačí repas nebo bazar, tj. něco do 2000 Kč.

Ne nic takového není v dotazu napsáno.
A ani to z ničeho nevyplývá, tudíž není pravdou, že "to je jasný".
To je pouze jen Tvůj subjektivní dojem (že tazatel chce co nejvýkonnější stroj a že nechce DOSovky, případně starší windowsovky, o kterých jsem psal já).
A sleduju i Tvoje jiné příspěvky, kde se snažíš podsouvat něco, co jiný vůbec neřekl či nenapsal - nebo kde Ty víš nejlépe, co tím dotyčný myslel.

Není potřeba si "myslet", co ten druhý myslel. Hlavně nemyslet!
Pokud někdo něco chce, zeptá se na to. Úkolem ostatních není domyslet si něco mezi řádky, co tam napsáno není.

A netřeba hned na mě útočit, že sem cpu svoje subjektiva. Kdybys byl opravdu ochoten si mou odpověď pozorně přečíst (než na ni budeš reagovat), zjistil bys, že tam píšu (budu citovat sám sebe, protože jsi líný si to výše přečíst):
Usuzuji podle sebe (protože ty jsi nenapsal žádné další nároky)

Pokaždé, když tazatel úmyslně zatají to hlavní (značku a typ HW, SW, OS, nároky), a není možné odpovědět objektivně, nezbývá nic jiného, než poradit samozřejmě subjektivně. Je to sice tazateli k prdu, ale proto se snad i k prdu ptal, aby dostal k prdu odpověď.
Když už nic, aspoň se tazatel chytne za nos a příště se zeptá lépe.

Jak by byly poradny skvělé, kdyby tam neexistovali lidé:
1) co se špatně ptají
2) co si myslí, že snědli Šalamounův exkrement, případně mají křišťálovu kouli a moc dobře vědí, co je ten druhý zač, co si myslí a co potřebuje

Tak mi vysvětli, co je na úvodním dotazu tak nejasnýho, že je třeba z toho hádat, co vlastně myslel?

Návrh by byl bez PC bedny, DVD mechaniky a operačního systému. Tedy základovka, RAM, zdroj, SSD a grafická karta.

Zadání je jasný, cena taky. Sestavit PC na hry do deseti litrů. Navíc dotyčný tu není poprvé, takže vím, že to není dotaz od někoho, kdo počítačům nerozumí ani zbla.
Sleduj mě i nadále, budeš můj první follower.