Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jednoduchý způsob vytvoření letáku

Dobrý den,

Potřeboval bych vytvořit leták. Jedná se o reklama na firmu a její poskytovanou službu, nejde o žádný hmotný produkt.

Našel jsem 3 bezplatné free nástroje, které jsou online, což je ještě lepší, jenže nevím, který vybrat.

Potřeboval bych, prosím Vás, doporučit nějaký jednoduchý. Např. Nedávno jsem vytvářel interiér domu. A bez nulových zkušeností jsem to zvládl rychle pomocí Sweet Home.

Děkuji

Než zkoušet a učit se nějaký nový program, udělej leták v tom, v čem umíš a co máš k dispozici... Word, CorelDraw, prostě jakýkoliv editor.

A bez nulových zkušeností jsem to zvládl

Asi jsi měl na mysli s nulovými zkušenostmi.