Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vodne chladenie na CPU

čaute vede by mi niekto doporučiť dobre vodne chladenie (Aio) také ktoré by som využil do budúcna ?

PC Specs.
Silentum Regnum RG4 Pure Black
AMD RYZEN 5 2600 3.4GHz
GAINWARD GeForce RTX 2060 6G Ghost OC
HyperX 16 GB KIT DDR4 3200 MHz
500GB HDD-500GB SSD Crucial MX500
Corsair CX450M
MSI B450 TOMAHAWK
AMD Wraith Stealth
Windows 10 Home 64bit.

Diky za odpovede.

Řešení:

Jestli chceš vodní chlazení, tak bych ti doporučil nový model Liqmax Enermax Liqmax III.
https://www.enermaxeu.com/products/cpu-cooling/liquid-cooling/liqmax-3/
Na B450 s 2600 jsem ho už montoval, problém s ním mít nebudeš. Teploty 29 v idle (dle pokojove teploty) 55C° v zátěži.
Nestojí moc, dostatečně výkony, tichý, rychlá montáž.
(funkce RGB jde vypnout, nebo nastavit ať svítí podle teploty procesoru)