Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem .NET Framework

Dobrý den potřeboval bych poradit s NET frameworkem nevím co se stalo ale v počítači ho nemám a díky tomu mi nejdou spustit 2 hry konkrétně (CSGO ale pouze stáhnutý launcher na steamu jede normálně a FIFA20) prostě hry který ho ještě stále potřebují, snažím se to vyřešit už nějakou dobu a nevím co s tím
toto dává FIFA https://ctrlv.cz/I6hk
toto dává CSGO https://ctrlv.cz/qbVI
vše se samozřejmě točí okolo NET frameworku
zkoušel jsem všechny možné opravy odinstalace nic nefunguje, vždy když chci stáhnout framework píše to chybu a nebo že už ho v počítači mám
V tomto počítači už je nainstalován produkt .NET Framework 4.7 nebo novější aktualizace.
případně chyba že už ho v počítači mám ale je vypnutý a musím ho zapnout v ovládacích panelech (opět hledáno na netu ale tam vůbec není) https://ctrlv.cz/vSKw samozřejmě jsem zkoušel zapnout vše co začíná a končí na .NET nic zapnout nejde. Ano zkoušel jsem i z jiného PC přesunout funkční složku z Windowsu do mého také nic.
co dál? nějaké rady? co jediné mi ted může pomoct? obnovit do tovární nastavení kvůli tomuto? jiné hry normálně jdou ale tyto co potřebuji framework nejdou
.NET Framework Repair Tool a Cleanup tool neudělají nic prostě to v PC pořád mám "udájně"

Nielen-že body obnovy, ale vypadá to na čistú inštaláciu z ISO. Ak máš pre radosť skostnatený moloch OS W7, Boh ťa poteš než stiahneš po inštalácii IE, veškeré záplaty a spol. ovladačov. Počkaj na zimné prázdniny alebo si zlom haxňu, nech ťa dochtor omluví s lekárskym odporučením pre triednu sučku-učku, pripútaním k PC mašine.

já bych to neviděl tak černě ostatní hry mi jdou uplně v pohodě to že nejde FIFA je z toho důvodu že stále NET Framework potřebuje ke spuštění, problém je ten že já to bez nějaké reinstalace asi fakt nevyřeším.