Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak udělat z notebooku server a dálkově ho používat

Ahoj, mám starý herní notebook a ten je paradoxně výkonnější než nový kancelářský notebook. Občas bych si chtěl něco zahrát, ale na herním notebooku nefunguje displej, jinak je celý funkční. Chtěl bych si z něj udělat server, který by byl pořád spuštěný a já bych se na něj občas dálkově v rámci WiFi připojil a spustil na něm hru přes kancelářský Jak na to?

Uplne stejne jak u normalniho pocitace, taky to tak se starsim notebookem mam. Obrazovka se da vyexportovat, ale pocitej s tim, ze to holt bude pomalejsi, nez lokalni obrazovka, protoze to poleze prez sit. Pokud tam mas intenzivni grafiku, tak spis k tomu notebooku pripoj externi monitor a na interni display se budes moct vykaslat.